Javax.net.ssl.sslhandshakeexception: Sun.security.validator.validatorexception: Pkix Path Building Failed: Sun.security.provider.certpath.suncertpathbuilderexception: Unable To Find Valid Certification Path To Requested Target31/32، در حال اجرا از بانکوک به کلاه Yai در Songkhla.

پر از پیتزا فروشی خوب, رستوران ها و فست فود می باشد. حتی کوچک سایه بان دسترس تریلر خود را گسترش می دهد و هنگامی که شما در زمین اردوگاه حل و فصل کردن این می تواند تمام تفاوت را. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. کسانی که فشار کار آنها در حال تماشا و در اکثر موارد انجام می دهند کار خود را بدون تعامل با مهمان از موج گاه به گاه دست می دانم. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. این روستا با سواحل سمور در برای است حدود 1,5 کیلومتری.

راه آهن دولتی تایلند (بیابان) دوشنبه اعلام کرد آن موقتاً متوقف شده عملیات از جدید Thaksinarat ویژه اکسپرس قطار شماره 31/32 از بانکوک به کلاه Yai در Songkhla در حال اجرا است. پس از فروکش آهنگ های راه آهن جنوب چند وقتی مناطق تحت floodwater، گفت: بیابان فرماندار Wuthichart Kalyanamitra غوطه ور شد حرکت آمد. آقای Wuthichart گفت: قطار در خط جنوب ایستگاه ترانه Thung فراتر نمی و بیابان است اتوبوس از ایستگاه به مسافران به مقصد خود را ارائه. خدمات متاثر از سیل همه بیان و سریع قطار از بانکوک به صفحه ناخن سی thammarat کلاه Yai یالا و سونگای Kolok در Narathiwat و همچنین همه خدمات محلی از Thung آهنگ می باشد. SRT تصمیم به تعلیق خدمات از Thung ترانه با توجه به وضعیت جاری شدن سیل و نگرانی هایی در مورد ایمنی مسافران. می آیند تا بامی گذاشته کنار آهنگ در Phattalung قادر به متوقف ساختن آب سیل فزاینده به اثبات می رساند. با توجه به گروه Meteorological تایلندی همچنان منطقه فعال کم فشار بر سوماترا و موسمی شمال شرقی قوی در سراسر خلیج فارس و جنوب تایلند به باران سیل بیش از اندازه Prachuap Khiri خان، Chumphon، سورت ثانی, ناخن سی thammarat، Phatthalung، Songkhla, Ranong، phangnga، پوکت و Krabi. «مردم باید مراقب باشید ممکن است خطر سیلاب های شدید آب و هوا و حمل و نقل کلیه باید با احتیاط ادامه» آن است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.bangkokpost.com/news/general/1152365/floods-spread-to-12-provinces

همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. معروف برای حضور ماهیگیران باستان "تناژ" ابزار به ماهی ماهی تن است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. آن ساحل کوچک خلیج از Mazzarò، پر از دریا غارها و رزرو طبیعی دریایی مثل بلا Isola جزیره کوچک توسط langue کمی شن و ماسه به سرزمین اصلی متصل است. به چه کسی می خواهد به windsurf، دهکده ماهیگیران دریا, canters تاریخی و تورهای قایق برخی راهنمایی برای لذت بردن از تعطیلات تابستان خود را توصیه: بهترین دوره برای دیدار ماه ژوئن و سپتامبر است. اگر شما تریلر فاقد چادر آغاز خواهد شد بسیاری از گزینه های در دسترس به شما هستند. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. در امتداد ساحل شرقی وجود دارد سواحل بازی کاتانیا ریف Acicastello و Acitrezza و battiggia شناسايی Fondachello در Ragusa قابل فهم خاص 4 سمور سواحل با آب زلال و کمی شلوغ و نزدیک به مرکز شهر وجود دارد. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد.