449 نفر در این هتل در ساعت آخرین نگاه "اتاق با اندازه تخت پادشاه راحت و همچنین تخت خواب مبل, اتاق بزرگ است و آن را همراه با جعبه ایمنی یخچال و یک نوار کوچک است.

شما حتی می توانید مقصد های مورد علاقه خود را به دریافت تخفیف های شخصی را انتخاب کنید. هتل سنترا آبی دریایی توچال & آبگرم پوکت 290/1 Prabaramee جاده Patong کتی, پوکت, تایلند 83150 واقع بر روی صخره در آرام پایان شمال Patong Beach فقط در سراسر کالی ساحل رفت و آمد مکرر مشاهده خیره کننده از دریای آندامان است و حمایت جنگل سبز, یک مکان که Dombines نسیم دریا و عطر bro حد آرام... لیست ما را از بالای ادامه مطلب... در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. Booking.com بخشی از گروه Priceline، رهبر جهان در خط سفر & خدمات مرتبط است. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. بسیاری از رزرو با سپرده های کوچک در حال حاضر امن می تواند سپس هنگامی که شما اقامت پرداخت بقیه. بررسی ویراستاران ما مورد علاقه های شخصی! این ادامه مطلب...

ستاره قدرت پردازش رویداد کاهش نرخ در شروع ایالات متحده $3,999 در هر مهمان برای 10 روز ژاپن بزرگ کروز آوریل یا قایقرانی 14 یا 24, 2018. سفرنامه ژاپن بزرگ بادبان یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره cruising و بازديد به شیمیزو Shingu کاگوشیما ناگازاکی Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی. دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد. رستوران ایوان لذت بخش در شب به عنوان شمع رمانتیک با منوی التقاطی و ناهار خوری باز دو برابر. سالن باشگاه قایق رانی مارکی واقع بر روی عرشه بالا مهمان نقطه های مورد علاقه برای موبایل برای استراحت، مخلوط و ممزوج شدن در حالی که با بهره گیری از 270 درجه داخل سالن/فضای باز مشاهده فرصت ها از محل زندگی اتاق به سبک راحت است. رسم مربیان نقاط، نوار قهوه/چای تخصص و جداجدا گزش نور در طول روز، تجدید، و سرویس کامل هوای آزاد ستاره نوار نزدیک توسط. مهمان از 106 سوئیت شامل 36 محبوب سوئیت بالکن با بالکن فرانسوی است که موبایل به خارج و لذت بردن از مناظر اقیانوس نزدیک دعوت کنید; یا یکی از 64 اقیانوس مشاهده سوئیت با پنجره های بزرگ تصویر را انتخاب کنید. Windstar سوئیت ارائه اتاق بیشتر از بسیاری از هتل ها با دکور شیک، جعبه های پیاده روی، حمام با وان یا دوش بالا از خط LOccitane لوازم آرایش و منطقه آرام نشستن با نمای سنگ مرمر. ولخرجی در یکی از سوئیت دو صاحبان لوکس زیر پل باز قایق بادبانی با نمایش خیره کننده از ایوان خصوصی زندگی/اتاق ناهارخوری، جدا کردن اتاق خواب, پیاده روی در گنجه و حمام سنگ مرمر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

شهر پوکت, پایتخت این استان محبوب جزیره ناگزیر است یک انتخاب گسترده ای از گزینه های مسکن. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. شما همچنین می توانید سعی کنید حواس توچال با مهمان متوسط امتیاز از 4.55. امکانات محل چشمه های معدنی و حریم خصوصی همه را به ادامه مطلب منتقل شدند... 449 نفر در این هتل در ساعت آخرین نگاه "اتاق با تخت های راحت پادشاه اندازه و همچنین تخت خواب مبل, اتاق بزرگ است و آن را همراه با جعبه ایمنی یخچال و یک نوار کوچک است." عالی 4.6 / 5 514 واقعی بررسی Hotels.coma RewardsFor هر شب 10, 1 رایگان دریافت کنید! Nestled در ساحل، این ویلا شهر کامپالا mi 3 4.8 کیلومتر از سونامی یادبود و mi 3 4.8 کیلومتر از ساحل کالی است. به علاوه، بنابراین شما یک معامله می تواند بدون به خطر انداختن اونس کیفیت نمره بسیاری از جهانگردان عاشق که پوکت هتل های پنج ستاره پیدا کردن نرخ های باور نکردنی و تخفیف عمیق با تشکر از Expedia،. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. کتاب از یک ماساژ یا درمان زیبایی را برای خود یا یک دوست.