معبد Suthep Dom در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا پیاده روی تا راه پله با مراحل 400.

ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. شما در حال غذا خیابان savouring بخورید ارزان نمونه یا غرقه شدن در ضيافت وجود دارد گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان، گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک.

او نیز در خدمت سایر کلیساها متدیست وضع رهبری، معلم مدرسه یکشنبه مطالعه کتاب مقدس رهبر و نماینده به کنفرانس سالانه Holston. سرهنگ دیویدسون و همسرش در چند امداد رسانی و ماموریت سفر در رابطه با متحده کمیته متدیست در تسکین (UMCOR) شرکت کرد. سرهنگ دیویدسون در خدمت با ارتش ایالات متحده برای بیست و پنج سال به عنوان افسر پیاده نظام و افسر سپاه ژنرال آجودان خدمت کرده. او جانباز جنگی است که تور دو وظیفه در ویتنام و تکالیف دیگر در تایلند و کره و بلژیک و هاوایی. او دریافت دو جایزه لژیون شایستگی مدال برنز ستاره دفاع شایستۀ خدمات مدال ارتش شایستۀ خدمات مدال مدال هوا دو خدمات مشترک مدال تقدیر و ارتش سه مدال تقدیر، در میان دیگران. خدمات او شامل تکالیف با ریاست ستاد ارتش (ارتشبد مدیریت) و ستاد مشترک در پنتاگون معاون فرمانده فرمان پرسنل 8 در کره و 25 لشگر پیاده نظام در هاوایی، تایلند و ویتنام. همچنین، سرهنگ دیویدسون ژنرال آجودان ما مرکز حمل و نقل هوایی ارتش Ft. Rucker آلاباما و اجرایی، نظامی کمک مشاوره گروه برای بلژیک و لوکزامبورگ بوده. در پایان جنگ ویتنام در سال 1973 دیویدسون سرهنگ در ویتنام به انجمن ما به حزب چهار کمیسیون نظامی مشترک باقی می ماند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://jcweb.libercus.net/Obituary/2016/11/28/Paul-RICHARD-Davidson.html

ظرف شناخته اما دلیل خوب. مواد مخدر ممکن است رفته است اما رنگ نشده و بازار ارائه انواع صنایع دستی محلی شگفت انگیز. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. فصل موسمی از جولای تا نوامبر، بنابراین می توانید آن را کاملا مرطوب و آب و هوا ممکن است uncomfortably گرم و مرطوب برای کسانی که به آن عادت کرده است. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است.