آغازگر, Erse, اولین!

Pamukkale, تعطیلات, بوقلمون Pamukkale گردشگری نقطه در استان دنیزلی در ترکیه برای آبگرم طبیعی آن مشهور است. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. بالا 10 بهترین تعطیلات شما باید تعداد دفعات مقصد در زمستان من همیشه تعجب می کنم چرا پرندگان را در همان محل باقی بماند زمانی که آنها می توانند پرواز کنند هر نقطه بر روی زمین، پس من خودم را همان سوال بپرسید انتخاب کنید. آغازگر, Erse اول بسیار! همچنین، بسیاری از گردشگران به فرو رفتن در آب های روشن برای دیدن مرجان زرق و برق دار را انتخاب کنید. محل هایی نزدیکی جزایر کارائیب هستند باهاما برمودا ترینیداد و توباگو، و غیره. منطقه جنوبی پرتغال Algarve مقصد منحصر به فرد است. کربنات کلسیم در آب آن رنگ آبی-سبز که به پیش افتادن از پالت نقاش هر آشنایی.

برخی از قایق را ادامه شمال و با اجازه عبور از مرز به مجمع الجزایر Mergui زمین شناسی همان مجمع الجزایر به عنوان جزایر تایلند اما سیاسی برمه یا میانمار،. (هر دو نام هستند قابل تعویض، یکی بیشتر از دیگری صحیح نمی باشد.) اینجا سرزمین عجایب از صدها و صدها نفر از جزایر را پیدا می کنیم. بسیاری فکر می کنم که باز این جزایر تنها به تازگی، اما پوکت اپراتورهای غواصی در اینجا از حدود سال 1990 غواصی شده اند. در سال 1997 کل مجمع الجزایر به ما باز. هر چند ما پیدا کردن سایت های جدید از زمان به زمان آن، بهترین سایت در بر داشت، مورد بررسی شده است. آن گران تر برای دریافت در اینجا به دلیل ورود، بندر هزینه و مصرف سوخت اما پاداش هستند ارزش آن را به عنوان هیچ یک از مردم وجود دارد و بنابراین ما احتمالا نمی تونم تعداد مطلق فرو رفتن سایت باعث می شود آنها در یک سفر. اگر شما علاقه مند به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تایلند Liveaboard غواصی توصیه n سیام شیرجه 5 بادبان) غواصی دوره در پوکت Phuket غواصی دوره اگر شما هرگز سعی کردم قبل از غواصی, پوکت است جای بسیار خوبی برای یادگیری به شیرجه رفتن. ما برخی از بهترین استادان شما را در هر نقطه در جهان پیدا کنید و یکی از آنها زبان شما صحبت خواهد شد. ما شرایط کامل از نوامبر تا آوریل هر سال بلکه حتی در طول فصل سبز ما به راحتی در دسترس آموزش شیرجه سایت فقط سوار قایق کوتاه دور. آموزش شیرجه راحت تر از شما فکر می کنم است. در واقع، آن یکی از ساده ترین ورزش برای شما متولد شدند با توانایی به نفس; همه ما است آموزش شما را به استفاده از تجهیزات ساده است که شما نفس زیر آب برای مدت طولانی از زمان، معمولا مورد اجازه می دهد تا یک ساعت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket101.net/phuket-diving/

مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. طناب چتربازی، نهنگ در حال مشاهده و پرنده تماشای برخی از جاذبه های دیگر که آوردن مردم به حزب Carnero است. همچنین, فراموش نکنید که برای بازدید از ساحل راه آهن است که جذب کوهنوردان بی حد و حصر برای راک و جشنواره آتش. اگر می خواهید تعطیلات کاملا آرام و آرامش کشور کوچک جزیره مالدیو محل به سر بیش از حد، است. قطعا, لیست اینجا خاتمه نمی دهد. استخر به سطح تقسیم شده است و به معنای واقعی کلمه می توان تجربه سحر و جادو در بدن آب در هوا با صدای طبیعت در پشت سر هم، شناور و انزوای کامل. خالص و پر از آرامش، استخر در LeCrans قطعا به ارزش یک دیدار است. 16. اگر همه است که واقعا چیزی که شما فقط با مدتی تنبل در یکی از استراحتگاه های بسیاری در این جزیره بروید. انواع بسیاری از سرگرمی در این شهر وجود دارد; بسیاری از آنها سرگرمی بزرگسالان وگاس درآمد sobriquet از شهر گناه.