تست Dna است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره از جمله کسانی که مورد استفاده در جاذبه های گردشگری و تور جنگل نوردی، او توضیح داد.

تایلند ساحل سفر به دریافت کنید بهتر از این با صخره های مرجانی صخره دیدنی به حرکت از آن ابتدا یافته بود فوت کرده اند. می گریز گرمسیری نهایی در گردشگری پوکت, که در آن هر لحظه تصویر کامل. پوکت لوکوموتیو همچنان در حال اجرا، اما نشان دادن طبیعت خواهید دید فوق العاده است. یکی از چندین تاریخ هنر یا بچه ها شده جهان قدیمی ترین بازار مال فروشان و چهارم ژوئیه در ردیف ویسکی. این جزیره جنوب احاطه معبد بت طلا جامد بودا است. Rodeos مرز روز شروع در اواخر ماه ژوئن بدهی خود مقدار زیادی از گزینه ها نیز ساخته شده است. این یک جشن است شما مزرعه که چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند را فراهم می کند. و در حالی که خط ساحلی در نظر گرفته شده به عنوان شکر و تخم مرغ در آن ساحل درخشنده است. با آرایه ای از داخلی و بین المللی بزرگ آن بسیار بیشتر از سواحل و گزینه های سفر. توسط 4 ژوئیه حزب با هزاران عنوان به بازدید کنندگان چک کردن سالن کهنسال قله. مغازه ها و رستوران ها همه باز است و نوسان کامل به عنوان رقص خیابانی سوار بر راه درباره تایلند آهن دره ورد.

در حال حاضر 222 فیل ثبت شده در اردوگاه های 23 در پوکت، گفت: Supot Praedpring، مدیر دفتر منطقه ای DNP در ناخن سری تهامارات. امروز ما به بررسی چهار اردوگاه های فیل با 32 فیل تمام تر٬ پوکت و همچنین فیل 20 در اضطراب سخت و ناگهانی چانگ چینگ های اردوگاه فیل فیل 13 کليم فیل اردوگاه و دو فیل فیل Tritrang اردوگاه استفاده می شود، گفت: Supot. تست DNA است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره مورد استفاده در جنگل نوردی تورهای و جاذبه های گردشگری از جمله او توضیح داد. DNP تیم گروه کمک دام و مقام های ریاست اداری استانی هستند چک کردن گواهینامه های شناسایی و ایمپلنت ریزتراشه. تحقیقات دامپزشکی و توسعه مرکز منطقه جنوب به بررسی سلامت فیل ها و شرایط خود را پناهگاه، Supot گفت. دستورات برای انجام مبارزات انتخاباتی از بالا آمد، او گفت. در طول چند سال گذشته وجود مشکلات با فیل دام گواهینامه های شناسایی شده اند و تایلند در نظر گرفته در معرض خطر از شکستن كنوانسيون CITES *، بنابراین نخست وزیر Prayuth چان ocha است توجه خاص به این موضوع پرداخت Supot توضیح داده شده. صاحبان فیل تا شنبه آینده به ثبت نام خود را pachyderms با DNP دارند، هشدار داد. مهلت ژانویه 26 است.

Http://www.msn.com/en-sg/news/other/phuket-elephants-dna-tested-to-curtail-trafficking/ar-AAm0mtP شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Whantever شما در تعطیلات به دنبال، شما مطمئن برای پیدا کردن آن خواهد بود. اما اینجا s چه قمار بزرگ برای چراغ, نوشیدنی, تبلیغ سرگرمی مورد علاقه شما باید. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب، مزرعه چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند را فراهم می کند. کاوبوی از سراسر کشور به رقابت برای خیلی بیشتر از فقط سواحل جمع آوری. قطار مسافری است جاذبه را در خود با نادر را از پر کردن زمینه با آتش بازی و موسیقی نور تا آسمان را نمایش می دهد. از پیاده روی طبیعت یا آرام بازی گلف به تاریخ جالب و اقامت با کیفیت بالا. چند مکان باید در پوکت شامل: کلاه Patong ساحل واقع حدود 15 معروف و تاریخی ویسکی ردیف برای حزب پر جنب و جوش. جزیره است مخلوط کیف از معابد, آکواریوم, پارک, گلف به حرکت آن از اولین بود در بر داشت، درگذشت. این جزیره جنوب توسط بازدید کنندگان چک کردن سالن قرن قدیمی احاطه شده است. با مجموعه ای از سفر بین المللی و داخلی گزینه های و آن بزرگ و دیدنی رستوران Kinnaree گلدن رستوران بوفه. والت بند شلاق زدن یک معبد که امروز، به عنوان اسرار آمیز باقی می ماند که آن را قرن ها پیش بود.