بعد از خواندن این همه Stuff شما هنوز رفتن در تعطیلات اینجا قصد انجام?

این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است. مقصد اصلی است بازی است سواحل زیبا و متعدد سواحل سمت اقامتگاههای تفریحی که می توانید یکی را همه در کنار آنها وجود دارد. اگر شما اتفاق می افتد که آب و هوای شرجی و خورشید سوزان دادن فکر می کنم شما برنزه بسیار پرطرفدار از لحظه رسیدن شما را به لحظه شما را ترک همه است چه تعطیلات گرم است نقاط مورد، سپس شما کاملا اشتباه خواهد بود. قابل توجه آنهایی که چند Negombo Kosgoda Tangalle Wadduwa سر ساندرا Unawatuna خلیج Arugam و ماریسا است. مقصد ذکر شده به راحتی زیباترین نقاط جهان هستند. آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و بسیاری از سواحل است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد وجود دارد. در سال گذشته به تنهایی، آلمان صرف منگنز $84.3 ایالات متحده صرف $79.1 منگنز و چین منگنز های $72.6. توسعه و ارتقای صنعت گردشگری خود را صرف. ترکیه در میان مقصد تعطیلات بالا از جهان و محل شناخته شده به عنوان که در آن دیدار با قاره ها است. توچال تفریحی بازدید ترین و بزرگترین در جهان است.

اقامتگاههای تفریحی را جهانی و آشپزی و مهمان نوازی و شب زنده داری همراه با سفرهای فرهنگی، سلامتی و ماجراجویی همجنسگرایان مسافران دارای ثروت تجربه در نوک انگشتان خود را. در بانکوک پاتایا و پوکت مسافران در کافه ها و کاباره ها با توجه به سلیقه های بیشتر پیدا کنید. بهترین زمان سال برای حزب را برانگیخت به تایلند شده است در ماه آوریل هنگامی که Songkran countrys جشن سال جدید به ارمغان می آورد با آن Bangkoks مدار احزاب پس از نزدیک افتخار شهر پوکت که از 27 تا 30 آوریل 2017 برگزار خواهد شد. مانیل فیلیپین اغلب به عنوان Asias همجنسگرا سرمايه و فراتر از citys جذابیت دراز جزایر زیبای روستاهای جذاب و سرگرم کننده پر جشنواره ذکر شده است. با نگرش به طور فزاینده ای آرام همراه با مهمان نوازی گرم همجنسگرایان مسافران بیشتر و بیشتر به مجمع الجزایر خیره کننده کشیده شده است. مسافران می توانند به مقصد ساحلی مانند پورتو پرینسسا در Palawan، به برخی از بهترین غواصی مقصد در جهان و همچنین جزیره حزب Boracay کشف. از ژوئن 26, 1994, وقتی که می شد میزبان به Asias اول اسفند همیشه گی پراید، مانیل شده است قسمت مرکزی برای همجنسگرایان رویدادها و جشن ها از جمله جشنواره صورتی و پارتی هالووین سیاه مشهور برای کشیدن خود را نشان می دهد. تنظیم تایوان معیار حقوق همجنسگرایان در آسیا، تایوان بیل برابری ازدواج تحت بررسی دولت است و تحمل در مدارس را می آموزد. این نگرش مترقی همراه با مناظر کوهستانی و گرمسیری خرید در سطح جهانی و هتل ها، تایوان به یکی از مقصدهای تعطیلات همجنسگرایان Asias بالا می کند. شهر سرمایه countrys, تایپه, خانه برای Asias بزرگترین جشن غرور سالانه، وقوع در 29 اکتبر سال 2016 و است که در آن عمل بیشتر پر جنب و جوش است. خارج از شهر گی زیست سواحل متعدد و چشمه های آب گرم برای کسانی که دنبال به استراحت هستند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

غرفه shopaholic لذت هستند، در حالی که منطقه شهربازی انواع سرگرمی و ورزش فراهم می کند. پاتایا سواحل زیبا واقعا باغات گرمسیری و استراحتگاه خانواده دوستانه است اما پس از غروب آفتاب محل فقط خود را به بهشت بر لذت بردن از لذت تبدیل. این محل در باشد اگر شما به دنبال زمان آرام است. بعد از خواندن این همه stuff شما هنوز رفتن در تعطیلات اینجا قصد انجام? اگر شما را به ماندن در این محل در حالی که برنامه ریزی شده، سپس فراموش غذای دریایی تایلندی اسپانیایی و Mauritian منشاء لذت ببرید. اگر نظر شما در مورد تور تفریحی بسیار راحت و بی سر و صدا استخر سپس شما قطعا این مقصد دست می دهد. آکاپولکو به عنوان شهر دوم خشونت آمیز در جهان قرار گرفت. سفر به این کشور شما بیشتر مایل بگذارید.