جایی که برای اقامت در Kanchanaburi پل بر روی رودخانه کوای تور 7ayuthaya پارک تاریخی که به Ayutthaya پارک تاریخی, جاذبه های توریستی محبوب این خرابه دومین پایتخت سیام که حدود 1350 است.

آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد.

آن را از دیسکو بداهه چوبی برای مورد افزایش یافته است 20-30 نفر در سال 1985 به یک رویداد بزرگ است که جمعیت حدود 20000-30000 تساوی هر ماه تنها. اگر شما هنوز در Ko Ngan شود علیرغم قرار داشتن در طول ماه کامل نگران نباشید: احزاب دیگر را به حال می شود، از جمله حزب ماه نیمه سیاه ماه و ماه شیوا وجود دارد. عکس / Shutterstock.com دو ساعت قطار سفر همراه مخوف مرگ راه آهن ThailandBurma از Kanchanaburi از طریق پل بر روی رودخانه کوای به عین نم یکی از Thailands دیدنی ترین و محبوب ترین قطار سواری. اگرچه نظرات دوست داشتنی آن تاریخ که می کند سوار بسیار ویژه است. در طول جنگ جهانی دوم، ژاپنی راه آهن یانگون پایتخت آن برمه, بانکوک, اتصال به بهره گرفتن از اسرای جنگی و آسیایی ساخته شده کارگران در مسابقه هولناک و مرگبار به پایان برسد. امروز، تنها بخشی از خط اصلی راه آهن در عمل است. کجا اقامت در Kanchanaburi پل در رودخانه کوای تور 7Ayuthaya تاریخی پارک همچنین شناخته شده به عنوان Ayutthaya پارک تاریخی, جاذبه های توریستی محبوب این خرابه دومین پایتخت سیام که حدود 1350 را شامل است. توسط 1700 Ayutthaya بود تبدیل به یکی از بزرگترین شهرهای جهان با مجموع 1 میلیون نفر جمعیت. در 1767 شهر توسط ارتش برمه منجر به سقوط پادشاهی نابود شد. خوشبختانه، بازسازی است که در اواخر دهه 1960 آغاز شد شهر یک بار پر جنب و جوش به بخش عمده ای از شکوه سابق خود اجازه می دهد بازدید کنندگان به تجربه آرایه التقاطی از سبک های معماری است که می تواند در میان الگوهای شبکه مانند آن از moats جاده ها و کانال ها بازیابی. کجا به ماندن در Ayuthaya Ayutthaya روز سفر از بانکوک 6-دیدار Ko چانگ پارک ملی واقع در استان Trat شرقی تایلند, پارک ملی نفیس این جزایر بیش از 50 ساخته شده است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.touropia.com/top-attractions-in-thailand/

بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است.