ترکیب این دو برای باور نکردنی 34 روز کروز بدون تکرار بنادر.

اگر برنامه ریزی رویداد در پوکت هتل ما شیک محیط داخلی و خارجی مکانهای ماندنی ایجاد تضمین شده است. لطفا یک آدرس ایمیل معتبر با عرض پوزش، به نظر می رسد به عنوان اینکه شما subscriisd چندین بار در حال حاضر است. رویال... اسپری وستون خلیج خوابگاه & آبگرم, پوکت 21/4 صدای گاو A.Huang 1 Ratsada 83000 Nestled در ساحل، این رفت و آمد مکرر Ratsada 1 دقیقه 1.6 کیلومتر از معبد پدري کخ و سکته قلبی 2.3 3.6 کیلومتر از اسکله Ratsada. Bangtao مقصد تعطیلات چند وجهی در ساحل غربی جزیره پوکت است. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟ اگر من به پوکت، دفعه بعد من ترجیح می دهم اقامت در Patong beach جای ممکن است. امکانات محل چشمه های معدنی و حریم خصوصی همه را به ادامه مطلب منتقل شدند... تراکم سردبیر هتل شخصا بررسی و همه آنهایی که به پوکت می آیند و به دنبال بهترین مکان برای ماندن با توجه به اولویت های بودجه و یا محل خود را توصیه به دوستان و خانواده دوست هستند. ویلا استخر beachfront ارائه دسترسی مستقیم به ساحل یانگ Na بکر.

شب مهمان در آسمان پر از ستاره از پل منحصر به فرد باز آموزش از کاپیتان که قایق بادبانی خود را حرکت بعدی زل زل نگاه کردن. ماجراهای شامل قایقرانی با شکوه رودخانه یانگ تسه، تنظیم glimmering skylines selfies مزه غذاهای آسیایی معتبر ژاپنی شکوفه های گیلاس را تعقیب و قایقرانی میان ستون سنگ آهک قوی در خلیج Halong. سفر از کشف مرکز در عاشقانه عجیب و غریب و شگفتی فرهنگی سعودی. دو یک وقت فقط sailings repositioning شده مصر و سعودی و اقیانوس هند در پاییز 2017. آتن به دبی از طریق کانال سوئز با فرصت برای دیدن پترا و اقصر را انتخاب کنید; یا دبی به سنگاپور از طریق هند و مالزی با بازدید از سواحل زیبای پوکت. ترکیب این دو برای باور نکردنی 34 روز کروز بدون تکرار پورت. Windstars 6 محور مقصد آسیا ماندوی ارائه انتخاب 10 عزیمت و سفر سنگاپور کروز به مالزی و تایلند شامل; سه سنگاپور و هنگ کنگ را از طریق جزیره بورنئو مالزی برونئی و فیلیپین cruises; cruises دو هنگ کنگ به بانکوک (و یا معکوس) از طریق ویتنام; کروز یک هنگ کنگ را از طریق تایوان، جزایر ژاپن و چین; پکن به توکیو قایقرانی از طریق کره جنوبی؛ و cruises دو توکیو به اوساکا (و یا معکوس). مهمان می توانید ترکیب cruises سفر طولانی تا 43 روز. در رابطه با کشتی جدید آسیا و سعودی خط ستاره قدرت پردازش رویداد با کاهش نرخ و انتخاب یک رایگان خود را گرفتن هنگام رزرو 9 دسامبر سال 2016 آغاز شد. قدرت پردازش رایگان شامل انتخاب تا 2 شب اقامت در هتل با تعریف قبل/بعد; حق بیمه بسته آشامیدنی; بسته نامحدود Wi-Fi; یا تا به اعتبار کنار کشتی هزار دلاری.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

پوکت جم جزیره با استراحتگاه لوکس بسته بندی شده است، اما که بهترین است؟ بودن یکی از جزایر معروف ترین تایلند, پوکت خاموش سواحل جنوب تایلند در دریای آندامان بردن آبهای آرام آبی و نخل نارگیل مربوط به تعطیلات گرمسیری کامل قرار گرفته است. پوکت محل به گسترش افق دید شماست چه سطح جهانی غواصی در دریای آندامان گلف در دوره مسابقات قهرمانی بین المللی استاندارد و یا ماجراهای اکو هیجان انگیز در جنگل های استوایی است. ما بالا 10 هتل ها در لیست کیت ساحل کاملا منعکس کننده توضیحات بالا: شما در اینجا پیدا کنید بهترین کیت ادامه ارائه کرده است... 118 صدای گاو 3 ساحل Pansea چنگ Thule 83110 Nestled در ساحل، چنگ Thule این رفت و آمد مکرر در عرض 1 دقیقه 2 کیلومتر از ساحل Pansea و ساحل تورین. اگر شما یک نرخ پایین تر در دسترس عموم ظرف 24 ساعت پس از رزرو، ما خواهد شد که مطابقت علاوه 25 ٪ خاموش نرخ پایین تر تضمین شرایط و استثنائات را به شما بدهد. ساحل کامپالا سه کیلومتر طولانی است و تقریبا در وسط جزیره در سواحل غرب واقع شده است. کامپالا است به ادامه مطلب... Nestled در ساحل، این ویلا شهر کامپالا mi 3 4.8 کیلومتر از سونامی یادبود و mi 3 4.8 کیلومتر از ساحل کالی است. پس از سفر خود مهمان ما در مورد اقامت خود را بگویید. بررسی تایید شده از مهمان های واقعی.