تنظیم کردن در فضای زیبا و طبیعی حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا است باغ وحش Undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی هیجان انگیز جاذبه های مانند.

روی دکمه "تور" در نوار ابزار کلیک کنید و شما می توانید مقایسه همه چیز ما را در این زمینه ارائه دهد. پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است. اینجا بسیاری از ببر بنگال به عنوان خوبی به عنوان امکان پذیر است و می تواند حیوانات دیگر یافت شده. پاتایا است که به معنای واقعی کلمه مکانی که در آن شرق غربی، دیدار در رنگ و شخصیت, و احتمالا محل ترین بین المللی در تایلند پس از سواحل عمده بانکوک و برخی از 4 کیلومتر طول این ساحل پاتایا خلیج محل عمده از جایی که قایق بازدید از جزایر دور از ساحل پاتایا چهره است. باز هر روز 09 a.m. - 09.00 بعد از ظهر این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. برای اکثر بازدید کنندگان وجود دارد بسیاری دیگر هستند در حالی که ببر دلیل اصلی در یک فضای طبیعی زیبا حدود 30 کیلومتر خارج از پاتایا مجموعه باغ وحش undoubted یکی از بهترین جاذبه های روز در سواحل شرقی امتداد است هیجان انگیز جاذبه های مانند. پاتایا is147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.  گردشگری پاتایا است همچنین حمایت و ترویج به عنوان کنفرانس محل برگزاری کنوانسیون و سمینار و شایعات میزبان انگور از تحولات آینده درجات تقدیر مانند اسب مسابقه مسیر قمار و سیستم تراموا.

ما در آخرین روز تعطیلات ما (یکشنبه) بازدید و سعی خود را بین المللی شام بوفه @ THB960 nett/نفر. بیایید نگاهی به یک نمای کلی از گسترش. غذاهای دریایی در یخ. سوشی و sashimi ضد مجاور. من صادقانه sashimi به موجود از آنچه من در انجمن ها انتظار بود. من حدس می زنم لبه زمان بازخورد و ارسال آن به گسترش خود را به دیدار با انتظارات مهمان. پنیر کاهش سرد و martinis تن ماهی/ماهی قزل آلا. بخش اختصاص داده شده به پخت و پز زنده claypot ماکارونی با میگو تازه و خرچنگ آبی آماده. به سادگی سفارش خود را با دریایی از انتخاب شما و بازگشت به جمع آوری در 5 دقیقه. پیتزا تازه پخته شده، هنوز هم گرم و ترد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.vkeong.com/food-restaurant-caf é/بوفه/بوفه-شام-لبه-هیلتون-پاتایا /

دامنه های خوابگاه از طرف ساحل luxuriously منصوب هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. این محل که در آن شما می توانید روز خود را از هوای گرگ و میش تا سحر، با فعالیت های بی پایان پر کنید یا شما ممکن است انتخاب به هیچ در تمام انجام و استراحت است. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. شما را به نگه داشتن و گرفتن عکس با ببر توله را انتخاب کنید. رانندگی از پاتایا به شانگهای استان، سازمان دیده بان هیجان و وزوز یک بازار محلی. انتقال به هتل. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 برای اسکله Sriracha ترک را قایق به کخ سی چانگ، ساعت از سرزمین اصلی. مرکز سفر با تور پاتایا یا بانکوک تور با توجه به علاقه و مورد نیاز توجه. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است.