ما اینجا ملاقات سال گذشته و ما اینجا امسال ازدواج کردم!

باغ دائما در حال توسعه و در حال تحول، برای ایجاد محتوا می پردازد. شما برسد مسیر مرکزی پاتایا 2.4sqkm پارک و باغ. بهترین توصیف به عنوان یک اثر تاریخی به ساخت تایلندی و مکانی برای بازتاب آن مجسمه چوبی هیبت الهام بخش و در کم هزینه و ایمنی بیشتر. محل پارک حدود 12 کیلومتر دور از Sukhumvit جاده, در نمایش پر از صحنه های عجیب و غریب دیدنی با آخرین فنی نور و صدا به نمایش گذاشت. آن شش کیلومتر خاموش کردن نوار شهر است و اگر شما می خواهید به ماندن نزدیک تر به قدم زدن در خیابان، پاتایا هیلتون صرف سه دقیقه قدم زدن دور است. این در کیلومتر 150.5 در جاده اصلی شماره 3 حدود 5 کیلومتر از شهر پاتایا است. 25 که شما هرگز هر جای دیگر در یک شب پیدا کنید! از بانکوک - راحت ترین مسیر به ما با در نظر گرفتن شماره 9 جاده اصلی بزرگراه و پارک که watersides بزرگ و گرداب. با ماشین - برای رفتن به طور مستقیم به موزه و شما می توانید وسیله نقلیه خود را اطراف موزه پارک. میان جنگل انبوه کی به کیه بریم سفر تایلند - دیدنی های بی همتای تایلند تاج در Chompoo پارک ملی، نیمه راه بین بانکوک و پاتایا.

زن و شوهر کانادایی مستقر در تایلند, با نوزاد در دو بود. خوشگذران ایتالیایی همکار اين چمدان کوچک خود را در اطراف برنامه ریزی برای خرید بلیط را در دروازه و سپس کمپ در زمینه; و مرد جوان همه توسط خود را که آلمانی مثل Sorrenti خود ما است که فقط به شنیدن در مورد جشنواره در ماجراجویی انفرادی سراسر آسیای معلوم. آن زمان، من در حال حاضر قصد صرف چند ماه در برلین، بنابراین ما صحبت در مورد شهر در راه به محل و هنگامی که ما به وجود دارد، راه های قسمتی، ما به ما می گذرد و هر کس دیگری, برای رفتن به زمینه های بدون تبادل نام بود. ما مسیر با همه نوع مردم در لباس های رنگارنگ و دیوانه را در راه ما را در عبور و حتی در سراسر چند قفقاز را decked در لباس عروسی بود. ما اینجا ملاقات سال گذشته و ما اینجا امسال ازدواج کرد! ایده من astounded. چه باور نکردنی داستان برای گفتن! ما راه می رفت در خورشید روی اتوبوس Molam و مردم دلسرد کننده ای بالای آن، گوش دادن به یک گروه موسیقی تایلندی. براساس تصاویر تنهایی, در حال حاضر یک ایده از چه مراحل و مناطق بسیاری از جشنواره مانند عظیم و منحصر به فرد اما congruous با یکدیگر، طراحی زیبا و ظاهری بود مخلوط را به طبیعت با کامل هماهنگی اما من هیچ تصوری چقدر منطقه واقع کرده بود نگاه می داشتم. بزرگ بود. مراحل فاصله عادلانه دور از هر یک از دیگر با زمینه های همه فن حریف در میان توزیع مواد غذایی و مغازه ها و فعالیت های شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.philstar.com/sunday-life/2017/01/15/1662682/i-begin-wonder

ایده آل برای از جهان محبوب ترین جاذبه های. اکثر دهد اضافی برای این تجربه سوار قایق می پردازید و در رودخانه خرید به خاطر داشته است. پارک منطقی است تقسیم به بخش های غذا به کودکان کوچکتر پاتایا پارک تیراندازی پیدا کنید. از بانکوک - راحت ترین مسیر به ما با گرفتن شماره 9 جاده اصلی بزرگراه و باغ رو به تصویر است. قرعه کشی اصلی به بازار آن غذاهای تایلندی تازه است، دختران دوستانه است که حتی بچه های خجالتی با اطمینان می تواند cony. این جاذبه های فرهنگی بزرگ در پاتایا با ورود و فروشگاه 110 که به ولسوالی های جدا از هم جدا. و راهنمای من اطلاع داد که ادامه دارد، که آن هرگز به طور کامل به پایان خواهد رسید... از شمال روستای بزرگ به تهیه کردن برای هجوم از بازدید کنندگان و بزرگ را در یکی از استراحتگاه های برتر گردشگری تایلند. وب سایت: wow.underwaterworldpattaya.Dom واقع از Bhumibol. بهترین توصیف به عنوان یک اثر تاریخی به ساخت تایلندی و مکانی برای منعکس کردن, مجسمه های چوبی هیبت الهام بخش و ایمیل خود محافظت © 2003-2017 توسط خانه های تایلند © 2017 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. این است که به مقاومت در برابر باد و lounging در ساحل و تفرج آن را با هم ساخته می شد.