جاذبه های دیگر در کرالا شامل مسابقه قایق، ماساژ آیورودا، معابد، فیل Tamed، یوگا، رقص سنتی، جواهرات، لباس، ادویه جات ترشی جات، Mouthwatering دسر و غذا تند.

جدا از لکه های ذکر شده در بالا یک بار می تواند سنگاپور کانادا، آلمان اسپانیا نیوزیلند و بسیاری از مکان های جالب دیگر. آخرین جایی در لیست من ونیز است. شناگران encased در کابین شیشه ای است که به استخر غوطه ور است و شما در واقع می توانید تماشا تمساح شنا با you―almost چهره به چهره است. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. برخی از نقاط محبوب برای رفتن به پادشاهان صلیب، خیابان آکسفورد دارلینگ هاربر اسکله های دایره ای و صخره ها است. جاذبه های دیگر در کرالا عبارتند از: مسابقه قایق آیورودا ماساژ، معابد، tamed فیل، یوگا، رقص سنتی، جواهر، لباس، ادویه جات، mouthwatering دسر و غذا تند. اینجا رفت و آمد درست مثل زمان سفر با برخی از تعادل معصوم بین رشد و فرهنگ است. کشور شامل دو جزیره بزرگ معروف به جزیره شمالی و جزیره جنوبی. KL معمولا نامیده می شود، که دیگ ذوب چینی و مالایی و سرخپوستان جنوب و Thais, شیوع, شرق مالزی اقوام سيک ها در تناقض و جامعه بزرگ سابق pats.

آن را در روزهای یکشنبه تعطیل است. مکان: جاده Krabi 98. آن تنها چند درب از رستوران فیل آبی. تلفن: + 66 (0) 76 211 167 + 66 (0) 76 211 281 مخفی کردن نقشه نمایش نقشه و اضافه کردن به سفر! 0 سیام Niramit پوکت تئاتر بزرگ نشان دادن حقایق تاریخی artistical و فرهنگی تایلندی و اعتقادات در عملکرد عجیب و در عین حال بسیار حرفه ای اجرا مربوط است. مجتمع سیام Niramit پوکت درست کردن جاده با گذر در حومه شهر پوکت واقع شده است. تقسیم در سه پرده نمایش ویژگی های آهنگ رقص روال و هنرهای رزمی سنتی است. از مرحله دکور روشنایی به جلوه های ویژه به لباس همه چیز را در نشان می دهد خیلی خوب فکر شده است، و در نتیجه دیدنی و آموزشی به عنوان سرگرم کننده. زود می رسند برای بازدید از جاذبه های اطراف آن و امکانات خانه به سبک تایلندی سنتی بازار شناور و مغازه های سوغات پیشنهاد است. رستوران واقع در طبقه سوم ساختمان که در آن مهمان می تواند مشاهده تاثیر گذار بیش از دریاچه complexs لذت و محوطه سازی است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket.com/top10/top10-phuket-town-attractions.htm

منزوی سواحل هتل های بیش از حد آب و فضای آرام شما می دید در بوکا جزیره ای در اقیانوس آرام است. گریس، Santorini Santorini، یونان برخی از ترین بکر و زیبا، هتل در یونان است. تورهای ماهیگیری چینی کخ ساحل فانوس دریایی در Kovalam و معبد Guruvayur در Guruvayur دیگر جاذبه های شما عشق است. رفقا سفر ممکن است نیاز به اشتراک گذاری اتاق چادر و حمام، کنار یکدیگر در سفرهای طولانی و خسته کننده، و در نهایت عدم تمایل برای کشتن یکدیگر. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. شما انواع ایبیزا/پوکت به تفکر با شما در هیمالیا، شما می خواهم? کلیسای جامع نوتردام برج ایفل یکی از هفت شگفتی جهان, شراب موزه، موزه فرانسه انگور و شراب، قوس د Triomphe که بزرگداشت خاطره پیروزی از فرانسه، زیارتگاه، والاس چشمه کنار پیاده روی روزانه تعداد بسیاری جانبی و پل بر روی رودخانه سن هستند برخی از بسیاری از نقاط باید تعداد دفعات-. معروف برای آبهای شفاف آبی و سواحل بکر آن است. همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. کشور بیش از 280 سایت باستان شناسی است.