این جزیره به ساحل آفریقا است، در واقع آن است آخرین نوک جنوب از سیسیل ایتالیا و اروپا ساحل Vendicari در سیراکیوز Vendicari بهشت طبیعی در استان سیراکیوز در وسط بین باروک شهرهای جدید و Scicli.

بدون توجه به سلیقه شما است، شما می توانید سایه بان که مکمل آن را پیدا! رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. شما می توانید سایه بان است که خواهد شد افزایش جذابیت تریلر خود و همچنین کمک به آن درجه حرارت متوسط. هدیه ای بزرگ است که شما در واقع می توانید برای کسی سخت-به-فروش-برای خرید ورق جدا نشده ارز است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ.

صرف روز شما شارژ توسط استخر یا قدم زدن به پایین ساحل شنی و شب خود را جذب نظرات غروب 3 دریای آندامان. Rawi Warin خوابگاه Rawi Warin فقط 5 دقیقه پیاده روی از ساحل و ارائه می دهد لوکس 5 ستاره با 4 استخر بزرگ در فضای باز, مرکز تناسب اندام و تنیس دادگاه است. سبک تایلندی اتاق جادار بالکن خصوصی و خوب مبلمان چوب و کف را ارائه می دهند. با 6 گزینه های ناهار خوری Rawi Warin رفت و آمد مکرر مقصد بزرگ برای دوستداران غذاهای دریایی، تعیین میزان مد آب ارائه غذاهای خوب در محیط زیست در فضای باز به یاد ماندنی است. صبحانه دلچسب و غذاهای بین المللی در برکه طلایی موجود است. نوار موج ایده آل برای نیش نور یا نوشیدنی است. بخصوص اگر شما ویلا تا تپه واقع شده است این هتل لوکس نمایش خیره کننده از خلیج صنایع لبن Klong. 4. دوقلو لوتوس رفت و آمد مکرر این بزرگسالان توچال تنها beachfront میان 12 هکتار باغ landscaped است که حاشیه هستند توسط ساحل شنی سفید مایل طولانی تنظیم شده است. لوله آب آندامان گرم که در آن شما را پیدا کردن عجیب و غریب صخره های مرجانی یا قایق و یا سفر غواصی و اکتشاف آبهای 70 اطراف جزایر که در آن شما کشف سواحل پنهان. غذاهای تایلندی و بین المللی در استراحتگاه فضای باز رستوران اصلی است که ارائه می دهد مشاهده بیش از استخر و ساحل فراتر از خدمت کرده است.

Https://www.luxurytraveldiary.com/2016/11/top-5-best-hotels-resorts-koh-lanta/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در اعتیاد به آن دریا فوق العاده Mondello روستای باستانی ماهیگیران مشهور برای رویدادهای ورزشی و غذایی تابستان آن است. جنوب سواحل سیسیل سواحل شنی و صخره و کیپ شکل گرفته است. با باز کردن سایه بان، شما خودتان برخی از اتاق اضافی شخصی در محل اردوگاه و همچنین منطقه کمی شادی بخش به اویختن در دهد. به سفر برنامه ریزی شده هست و کاملا سازمان یافته ساخت برای خودتان و یا برای کل گروه، گروه مسافرت حرفه ای و هر جایی که جاده شما منجر، لذت بردن از سفر خود را. سایه بان تریلر خود را نیاز به کمی از مراقبت است، اما نسبتا حداقل است. این جزیره به ساحل آفریقا است، در واقع آن آخرین نوک جنوبی از سیسیل ایتالیا و اروپا ساحل Vendicari در سیراکیوز Vendicari بهشت طبیعی در استان سیراکیوز در وسط بین باروک شهرهای جدید و Scicli است. ژوئیه و اوت شلوغ هستند و سواحل کمتر قابل دسترسی با ماشین و دشوار است برای پیدا کردن پارکینگ. انواع سایه بان را انتخاب کنید وجود دارد.