هستند بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از عروسی متخصصان به کمک طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را Nuptials.

بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار.

محل بزرگ، اما اجتناب از اتاق با نمای شهر (موسیقی با صدای بلند و سر و صدا از خیابان). شام بوفه BBQ را امتحان کنید." مسافر نوامبر سال 2016 AS Bhu آنگا ثانی توچال و آبگرم عالی 4.0 / 5 (بررسی واقعی 198) Hotels.com RewardsFor هر شب 10 دریافت 1 رایگان! 162 نفر نگاه به این هتل در آخرین ساعت های اخیر بررسی "احتمالا بهترین مکان برای اقامت در Railay شرق ساحل. بسیار مدرن و خوب فکر کردن طراحی. هنگامی که ما در استخر بی نهایت ما قطعا byes رهگذران حسادت ساخته شده. نوار استخر فوق العاده است! به طور کلی بسیار بسیار توصیه می شود. "مسافر یدلایمخیرات 2016، در Railay شاهزاده رفت و آمد مکرر & آبگرم عالی 4.0 / 5 (301 بررسی واقعی) Hotels.com RewardsFor هر شب 10 دریافت 1 رایگان! 99 مردم نگاه به این هتل در آخرین ساعت های اخیر بررسی "Went برای دختر تولد 10 (در تاریخ 10/10).

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.hotels.com/de1303253/hotels-krabi-thailand/

آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد.