اگر می خواهید به چیزی مختلف را خصوصی منشور کرجی به جزایر فی سرعت موجود برای گروه های کوچک و بزرگ برای غواصی و شنا و غواصی قایق.

در طول تور جزیره Phi شما به جهان معروف مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده. این بسته ویژه برای کسی که نیاز به اقامت تور جزیره خوب برای غواصی علاوه خوابگاه خوب به ارائه. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. شما به بهترین نقاط – مانند هنگ جزیره Nanak جزیره و جزیره جیمز باند معروف – در رزمناو بزرگ انتقال به kayaks به هر صورت گرفته خواهد شد. غواصی بزرگ خارج از جزیره پشه. 2-ما سفر روز غواصی & تورهای گردشی به چیزی شگفت انگیز جزایر جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب. به راحتی به نفس به عنوان Promthep کیپ درست در نقطه جنوبی جزیره شما همچنین مراجعه کنید، همراه با کیت ديدگاه و شهر پوکت است. خان لا صفری مناسب برای افرادی است که به کشف طبیعت تکمیل شده توسط بامبو منحصر به فرد قایق سواری است.

من تو را دیدم ده ها تن از قایق سرعت uncomfortably شلوغ عنوان نسبت به فی فی Leh. من خدا را شکر قایق من تا به حال فقط تعداد انگشت شماری از peopleonboard. من تور شامل چند لکه های لوله منظره اطراف جزایر سفر 2 ساعته به مایا خلیج و فرصتی برای شنا با پلانکتون bioluminescent پس از تاریک. تور 700 بات (حدود 20 دلار)، از جمله یک دنده کاپیتان ناهار و لوله است. و اگر چه من نسبتا برخی من کاپیتان بود مست 100 ٪ 100 ٪ از آن زمان، من هنوز هم او را نوک بزرگ. او شاد بود و مایل اضافی برای اطمینان از ما هم خوب بود. 2). هنگامی که برای بازدید از بسیاری از قایق تور مایا خلیج اطراف ظهر شده اما این اشتباه است. در ظهر ساحل با گردشگران تاخت و تاز کردن است و شما هم به سختی پیدا کردن نقطه برای حوله خود را در شن و ماسه.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

گردشگری در دان فی قادر به اجاره یک قایق برای دیدن نقطه زیبا بیرونی مانند مایا خلیج خلیج سارا لو کوو پله Hing Klang شتر سنگ وایکینگ غار یا تایلند جزیره باید. ادامه مطلب... هنگ توسط قایقرانی نور ستاره است سفر خوبی برای که دوست دارد "زمانی که دیگر را متوقف کند، سفر" سفر توسط این برنامه شما به Phang آنگا خلیج قایقرانی، غارها، دریاچه و یا هنگ در فضای تقریباً تاریک... شما به بهترین نقاط – مانند هنگ جزیره Nanak جزیره و جزیره جیمز باند معروف – در رزمناو بزرگ انتقال به kayaks به هر صورت گرفته خواهد شد. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. اگر شما می خواهید چیزی متفاوت خصوصی منشور کرجی به جزایر فی سرعت قایق برای گروه های کوچک و بزرگ برای غواصی و شنا و غواصی را. (لا) وگاس به سبک تایلندی فرهنگی نشان می دهد که می تواند همراه با شام بوفه و صندلی ردیف جلو. 6.