با این تور دوچرخه سواری در حال سوار می توانید از طریق دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی زندگی.

جزایر سنگ آهک قوی جنگل های انبوه و دست نخورده، به دنبال سواحل خلیج سدیم چانگ کاملا خیره کننده، با بسیاری از اضافی امتیاز کم مورد علاقه در طول مسیر مانند Suwankuha معبد غار میمون، که در آن مجسمه عظیم بودا طلایی را در میان بسیاری از میمون های دوستانه نشسته است. پوکت طیف عظیمی از تور و فعالیت های هر اندازه بودجه علاقه و گروه است. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. با این تور دوچرخه سواری شما دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی از زندگی می توانید سوار. ما ارائه می دهیم "با قیمت" و "خدمات عالی". را شنا منحصر به فرد از طریق تونل را وارد تالاب با mangroves و ساحل. در طول تور جزیره Phi شما به جهان معروف مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده. شما می خواهم به کتاب خط? انجام آنچه شما دوست ترین.

یا خانواده به ارمغان بیاورد و در دو یا سه خوابه آپارتمان از 420 $ در شب اقامت. کتاب قبل از 1 دسامبر و دریافت پاسپورت تابستان رایگان است که شامل انواع مواد غذایی و ناهار خوری کوپن به ارزش $249. تلفن (08) 9297 3000. معتبر برای دسامبر 1 فوریه 28 باقی می ماند. vines.com.au کوالالامپور فرار سفر بسته مسکن ارزش بزرگ برای اقامت کوتاه در پایتخت مالزی ارائه شده است. برای چهار شب در Sheraton امپریالیستی کوالالامپور در اتاق لوکس و آن شامل بوفه صبحانه هر روز. این هتل پنج ستاره در مرکز شهر و نزدیک به مونوریل و LRT خطوط است. بررسی در مشاورین به طور کلی خوب است. قیمت $289 دوقلو شخص به اشتراک بگذارید برای چهار شب است. پیشنهاد برای فروش تا 31 دسامبر و برای سفر انتخاب تاریخ تا مارس 31 در دسترس است. تلفن کد 1300 799 783، نقل قول معامله 4360755.

Http://www.manningrivertimes.com.au/story/4271587/the-50-hottest-holiday-deals-for-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. صخره لوده وار – بهترین و جالب ترین محل برای غواصی با صخره های رنگارنگ و ماهی. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. وجود دارد 2 کخ هنگ یا هنگ جزایر در دریای آندامان. مک: صفری. برای یک روز که... جزایر راب – فرار از آن همه تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و شفاف دریا می رسد تبلیغات رویای لذت ببرید. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط?