گشت قایق نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که فرود یک تونل به نام سفر پشت آبشار از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار.

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

خرابه های این شهر قدیمی هنوز هم مفتخر است با وجود قرنها از نبرد و قرار گرفتن در معرض عناصر پایدار ماند. Sukhothai در شهر قدیمی سایت میراث جهانی یونسکو است و خیلی به یکی از تایلند ترین آثار تاریخی حفظ و بازگرداندن سرمایه گذاری شده است. جاذبه های اینجا شامل wats بسیاری از صحبت می کنند که به تاریخ طولانی کشور به از خود گذشتگی بودایی. هر ساختار خود داستان قدیمی جامعه را با آثار می گوید و از تمدن های باستانی دیگر ظاهر می شود در طراحی هر تاثیر می گذارد. در جمعیت از راهبان مومن پیروان بودایی و همکار مسافران شما باید فرصتی برای مارول در حجاری های پیچیده دینی رعایت آداب و رسوم عبادت و زل زل نگاه کردن رتبهٔ بیش از پراکندگی در حال رشد در شهر چیانگ مای. فقط حتما به بطری آب و کفش شما راه رفتن--راه پله به معبد شیب دار. در پایه پله ها فروشندگان از رفتار های خوشمزه محلی به کالا های دست ساز توسط روستاییان از کوه های اطراف آن شاهین. فروشگاه فروش ماسک فیل حجاری و مبلمان منزل بنابراین شما می توانید برخی از خرید در حالی که دوره نقاهت بعد از سفر بالا و پایین پله ها وجود دارد. شما می توانید سفر خود را به روش Suthep با مسافرت به Doi Pui کوچک همونگ روستای در کوه ها ترکیب. آن به مراتب بیشتر از دیگر روستاهای توریستی است، اما اگر شما در برنامه های تنگ، این به شما طعم همونگ فرهنگ و فرصتی برای اطلاعات بیشتر در مورد قبیله هیل جوامع در منطقه، نه به ذکر است خرید برخی از پارچه های دست بافت زیبا بدهد. کاخ Bhubing برای گردشگران، در راه به روش Pui از Doi Suthep نیز است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.planetware.com/tourist-attractions/thailand-tha.htm

گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را.