از مرحله دکور روشنایی به جلوه های ویژه به لباس همه چیز را در نشان می دهد شده است بسیار خوب فکر کردن و در نتیجه دیدنی و به عنوان آموزشی به عنوان سرگرم کننده.

کائوآئی به ضربه در میان کاشفان اتفاق می افتد. در اروپا واقع شده، نصف کشور توسط جنگل پوشیده شده است. در حالی که استخر و وان آب داغ در صبح تا 12 شب از 7، شوت کوسه از ساعت 9 صبح باز است 4. AC، شهر phenomenally محبوب ساحل در ساحل اقیانوس اطلس است نیز معروف است. تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. برای میلیون ها نفر که لا وگاس هر سال، محل بعضی از هتل های لوکس و گران قیمت ترین است. همچنین، دچار سوء تفاهم که کارائیب است که فقط نیست محدود به آن جزایر. خانه اپرا رویال و تابوهای سلطان مسجد معماری خیره کننده و یک مثال واقعی از کمال زیبایی. و چرا که نه?

آن را در روزهای یکشنبه تعطیل است. مکان: جاده Krabi 98. آن تنها چند درب از رستوران فیل آبی. تلفن: + 66 (0) 76 211 167 + 66 (0) 76 211 281 مخفی کردن نقشه نمایش نقشه و اضافه کردن به سفر! 0 سیام Niramit پوکت تئاتر بزرگ نشان دادن حقایق تاریخی artistical و فرهنگی تایلندی و اعتقادات در عملکرد عجیب و در عین حال بسیار حرفه ای اجرا مربوط است. مجتمع سیام Niramit پوکت درست کردن جاده با گذر در حومه شهر پوکت واقع شده است. تقسیم در سه پرده نمایش ویژگی های آهنگ رقص روال و هنرهای رزمی سنتی است. از مرحله دکور روشنایی به جلوه های ویژه به لباس همه چیز را در نشان می دهد خیلی خوب فکر شده است، و در نتیجه دیدنی و آموزشی به عنوان سرگرم کننده. زود می رسند برای بازدید از جاذبه های اطراف آن و امکانات خانه به سبک تایلندی سنتی بازار شناور و مغازه های سوغات پیشنهاد است. رستوران واقع در طبقه سوم ساختمان که در آن مهمان می تواند مشاهده تاثیر گذار بیش از دریاچه complexs لذت و محوطه سازی است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.phuket.com/top10/top10-phuket-town-attractions.htm

بسیاری از هتل های لوکس در داخل و اطراف ساحل واقع شده است. اسکان هرگز مشکل است. شانس فقط محض است؟ اگر شما بچه ها است که بیش از 12 سال سن، شما همه خانواده غواصی یا قایق سواری white-water بروم. عجیب و غریب ترین مکان در جهان لزوما ترین گران، هستند که ما را از لیست بالا می توانید ببینید. بخش شرقی دولت میزبان به تعداد ایستگاه تپه معروف ترین بودن گونار است. استخر انسان ساخته شده و اگرچه آب از نیروگاه زمین گرمایی در مجاورت واقع در میدان گدازه واقع شده است. حالا چیزی که در مورد سواحل است با هر نقطه تعطیلات که هر یک از ما خود اولویت های خود و نظرات که متفاوت از فردی به فرد محدود است. ژانویه ماه ارجح برای بازدید از این جزیره به دلیل بارندگی کمتر است. جزیره مشهور برای استراحتگاه لوکس ورزشهای آبی و محور آن است. اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، سپس مونت کارلو به سر، برای ارزش خود است.