انتخاب از طیف گسترده ای از تورهای & فعالیت: مقایسه همه در دسترس و انتخاب خود ما ارائه توانایی برای شما به بررسی یک انتخاب تطبيقي تور و فعالیت را.

This.s محل که در آن دوستداران هنر نزدیک و شخصی، می توانید از تعامل فعال و واقع جسمی در یکی با هر شاهکار باشد. پاتایا شب زندگی واقعا محبوب خود خیابان راه رفتن پاتایا است که احتمالا هیجان انگیز ترین خیابان جهان را ببرید اگر مانند است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. مانند تمام مناطق رفت و آمد مکرر در تایلند، قیمت گذاری هتل بسیار فصلی است. همه آنها را به خاطرات زیبا را به شما ارائه و شما تبدیل به مانند یک کودک دیگر را! نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. آن دارای بیشترین تعداد بنگال تربیت با موفقیت توسط مزرعه خود را شامل.

با بالا محل فقط چند صد متر از جاده سوم حدود 2 کیلومتر از پاتایا Klang و آسان به وسایل نقلیه بزرگ به عنوان تور اتوبوس شروع می شود. ایده این است که تغییر این نوبت خانه خالی دو فروشگاه را به 16 اتاق مهمانخانه یا خانه مسکونی، شمارش 2 واحد در هر فروشگاه در هر طبقه. تنظیم ساختمان برای انجام در قیمت بسیار پایین است. کنار ساختمان قطعه زمین کوچک است که در قیمت فروش وجود دارد و می تواند تبدیل به یک استخر کوچک با دیوار برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی برای ساکنان و باغ اطراف است. دگرگونی کل در حداکثر 5 متر THB تخمین زده می شود. فروش قیمت برای این خانه دو مغازه خالی با زمین THB تنها 10,800.00. در صورتی که شما در همان سیستم واحد خیلی بیشتر علاقه مند وجود دارد گزینه ای را برای فروش هر واحد بغلی برای 6.800.000.00 THB برای هر خانه فروشگاه تک همه از صاحبان متفاوت اما ممکن است برای خرید. هر خانه فروشگاه تک پس از تغییر خوب برای 8 اتاق اضافی است. شما می توانید انجام این سیستم تا 100 اتاق به همراه. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده, تماس با ما; 061 451 9579 یا 097 038 8529 خط شناسه. lovetheonethatloveu یا pimphakarn1974 نیست با من تماس بگیرید با ناخواسته خدمات یا پیشنهادات ارسال شناسه: 5883252389

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://bangkok.craigslist.co.th/apa/5883252389.html

پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. مگر اینکه البته آرامش خود از شما طلب, که در این صورت هزاران ساحل صندلی و چتر پوشش ساحل پاتایا, که در آن سرگردان فروشندگان خواهد شد تهیه به هر نیاز وجود دارد: از میگو کبابی به ماساژ پا. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر. پاتایا nestled در امتداد خلیج زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند حدود 105 کیلومتر جنوب شرق بانکوک. کتاب خط با تایید از طریق مسنجر – نمایش دژ، جزیره مرجانی، تیفانی نمایش، گرمسیری باغ، باغ وحش تور و بیشتر تایلند پاتایا تور! انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود و را شما انتخاب های ما ارائه توانایی برای شما به بررسی انتخاب مقایسه ای از تور و فعالیت. محدوده درمان از یک ساعت می تواند یک روز کامل و به تمرکز در یک منطقه یا به جامع تر با قیمت های رقابتی متناسب با. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. فعالیت های دیگر عبارتند از بپرم, دوچرخه سواری, چتربازی, رفتن karting, مه بوکس تایلندی و پینت بال، بند قایقرانی و دریا واکر.