شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می تواند مطمئن باشد.

دره توسط رودخانه کلرادو حک شده است و بهترین آن را از بالا مشاهده شده. و دلایل آشکار است. هتل های کنار دریا و سایه مکان های ایده آل برای توقف در طول تعطیلات هستند. یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان، زباله، آلودگی آب و بهداشت و کمبود غذا بیشتر به مشکلات خود را در حال حاضر گروهی اضافه کنید. سواحل ترین در طول زمستان لذت می برد و به شما فرصت می تواند به گرم کردن بدن خود را حمام افتاب گرفتن. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. هنگ کنگ محبوب شناخته شده به عنوان محل که در آن شرق با غرب. بنابراین این امر می تواند عاقلانه به چوب به محدوده امن رفت و آمد مکرر یا هتل اگر شما تصمیم به گرفتن تعطیلات خانواده به این جزیره کارائیب.

در حالی که صحنه های همجنسگرایان با احتیاط بیشتر تمایل دارند، برای پیدا کردن جایی که احزاب و وقایع در توسعه مراکز مانند Danang تاریخی و beachside Mui نئون و همچنین سرمایه هانوی، به خصوص در طول آگوست است که اجازه می دهد تا غرور ویتنام برای بیان بیرون کمی بیشتر هستند راحت تر است. برای جغد شب هو چی مین (سایگون) شلوغ با آشکارا همجنسگرا بارها و دیسکو و سونا عمدتا اطراف محور در بخش 1. مغولستان مغولستان مقصد سفر باید برای outward-bound مسافران به دنبال سفر فراموش نشدنی و سبک زندگی عشایری در صحرای گبی و یا تجربه در استپ نورد است. ماجراجو همجنسگرایان به یاد داشته باشید در حالی که هیچ قانون باقی مانده علیه همجنسگرایی وجود دارد، که آن موضوع نسبتا تابو در بیشتر روستاها مغولستان همچنان مهم است. در پایتخت Ulaanbaatar، نگرش citys همجنسگرایان مسافران قابل ملاحظه ای آرام اند و جامعه محلی خود اولین رویداد پراید در 2013 - هفته امور جشنواره و رژه میزبانی. آن است که توسط مرکز همجنسگرایان است که راه به صحنه های جدید و جالب را در پایتخت کمک کرد برگزار شد. ژاپن با اینده شهرها، معابد تاریخی و باغ، فرهنگ غنی، غذاهای پر شور و سطح جهانی اسکی و اسنوبورد، ژاپن ارائه می دهد تجربه فوق العاده متنوع برای مسافران. همچنین دارای نگرش به طور فزاینده ای مترقی جامعه همجنسگرایان با سیاستمداران خود نسبت به حقوق برابر و نسل جوان به ویژه فشار برابر societys انتظار را جهت یابی و تنظیمات خود را با احتیاط حرکت. بازدید کنندگان به دنبال صحنه آن را در شهرهای بزرگ به ویژه در Shinjuku منطقه توکیو, که دارای بالاترین تراکم میله همجنسگرا در دنیا پیدا می کنید.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

شناخته شده برای استراحتگاه های شگفت انگیز و چشم انداز خیره کننده آن مقصد توریستی برای مردم همه کشورها است. اگر نظر شما در مورد تور تفریحی بسیار راحت و بی سر و صدا استخر سپس شما قطعا این مقصد دست می دهد. اگر شما علاقه مند در صخره های مرجانی و زندگی دریایی و سپس سینا جایی برای رفتن تا برای آن نوع از مسائل است. سازه های میراث دیگر به حوالی دربار Itmad-ud-Daula چین حدود Rauza قلعه Sikandra Radhasoami Satsang Fatehpur Sikri و آرامگاه اکبر است. این قسمت کامل برای مردم منتظر صرف تعطیلات خود را در مکان های عجیب و غریب است. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. و دلیل خوبی برای این وجود دارد. مکان های قابل توجه دیگر برای بازدید از برخی از اهرام شگفت انگیز Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash است. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است.