در طول سه ماهه سوم کرون نروژ هوا عمل پنج مسیر بین تایلند و چین بر اساس منشور.

ما سفر نهان برای همه توریست از پوکت راه اندازی تا به حال... راب جزایر تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز های ممکن و به بهترین برای جلوگیری از جمعیت – شریک ما تور سنگ کخ برنامه سفر تنظیم شده در سنگ است. بهترین سفر طبیعت پوکت "قایق سواری + صبا + فیل کوه پیمایی" در خلیج سدیم چانگ است. جزایر راب – فرار از آن همه تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و شفاف دریا می رسد تبلیغات رویای لذت ببرید. در اینجا شما یک پیش نمایش از محبوب ترین تورهای موجود با توضیحات از آنچه همه درباره آنها داشته باشد. تمام اطلاعات خود را در مد خوب و پاک و روشن و دوستانه وجود دارد. سفر برای هر گردشگری است که عشق به روز تعطیلات تمام زمان بازدید از محل سافاری استفاده می کند. شما می خواهم به کتاب خط? سفر ما روز غواصی & تورهای گردشی به چیزی شگفت انگیز جزایر جزایر & فی با قایق سرعت خصوصی ترکیب. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید.

برخی از اپراتورهای حتی پیشنهاد کرد که این وزارتخانه هدف از اجناس چینی امسال به 10 میلیون از 7.9 میلیون سال گذشته افزایش احتمال از دست رفته به علت کاهش سرعت در واردان ناشی از سرکوب شد. Yuthasak Supasorn فرماندار سازمان گردشگری تایلند، تردید در مورد اپراتورهای شکایات درباره میزان تاثیر، گفتن به خبرنگاران است که نیاز آن ادعا های آماری تایید می شود قبل از اینکه چنین نتیجه گیری می تواند کشیده شده بود. با این وجود, کرون نروژ هوا تاثیر در آن پروازهای چارتر بین چین و تایلند با پرواز فرکانس در برخی از مسیرهای این ماه و دسامبر، کمرنگ بودن با توجه به Nuanwan Bhuprasert، مدیر امور مالی از کرون نروژ هوا دیده می شود. در طول سه ماهه سوم کرون نروژ هوا پنج مسیر بین تایلند و چین بر اساس منشور اداره می شود. آنها چنگدو پوکت (پرواز هفت هفته); دان Mueang Yingchuan دان Mueang ناننینگ و دان Mueang-ماکائو-پالائو (هر کدام با یک پرواز در هفته); و پوکت Nantong (سه پرواز در هفته). کرون نروژ هوا شده است مشتاق به بازار گسترده سفر چینی است که تایلند مقصد بالا برای مسافران خارجی ترین می داند. نمایش خطوط هوایی چین به عنوان ابزاری برای رشد در آینده به عنوان نقطه اتکاء فعلی خود را, شبکه داخلی اشباع مواجه است. چین سومین کشور خارجی در حال گسترش کرون نروژ هوا انتشار بین المللی در حال حاضر محدود به میانمار (یانگون) و ویتنام (هانوی و شهر هوشی مین) تبدیل خواهد شد. در همین حال، نشان دادن تعهد خود را به افزایش معاملات کسب و کار خود را با چینی آقاي Patee هفته گذشته مطالعه ماندارین گفتگو آغاز شد. "قادر به برقراری ارتباط با آنها را در زبان خود را بسیار مهم است اگر ما برای موفقیت در چمن خانه خود را،" او، اضافه کردن زبان انگلیسی نیز وجود کار نخواهد کرد گفت.

Http://www.aviationpros.com/news/12280126/zero-tour-clampdown-hits-nok-air-china-plan شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این تور جزیره Phi کم شلوغ-مزیت اضافی ترک اولیه برای جلوگیری از بسیاری از جمعیت و تجربه بار بیشتر در اطراف جزایر فی فی Early Bird تور X-بزرگ روی سیام جهان ماجراجویی است. ادامه مطلب... "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. در این سفر ما شامل همه بیشتر زیبا طبیعت بکر مکان از Krabi. هزینه پارک ملی در قیمت تور فی ما گنجانده شده است. 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال پوکت مارینا و یا خصوصی مارینا در Krabi غار ندا – غار پنهان در جنگل حرا. جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز. شما همچنین می توانید در فی دان برای ناهار بوفه بین المللی متوقف خواهد شد.  لذت بردن از چیزی جزایر "Early Bird" تور بهترین شرایط غواصی و دامنه ی برجسته ای از زندگی دریایی از جمله برخی از 500 گونه مرجان سخت و نرم. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم.