اسپانیا شد یکی از اولین کشور در جهان به منظور توسعه تابستان / تعطیلات ساحل.

سپس کوه جدول معروف است که باید ببینید. چیزی که باید نه از دست رفته میعادگاه قشنگ ساحلی لو، کاباره مولن روژ سالن رقص است. چیزهای دیگر به نگاه کردن به اینجا موزه متروپولیتن پارک مرکزی مرکز راکفلر باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی است. سواحل اصلی به اویختن در گوا Anjuna Baga Colva Candolim Benaulim Bogmalo Miramar و پائولا بانو است. اسپانیا یکی از کشورهای 1 در جهان به توسعه تابستان / تعطیلات ساحل. اما مشاهده آن را در واقعیت تجربه مختلف واقع است! اما سال جنگ تلفات در تقریبا در هر جنبه ای از زندگی اینجا گرفته اند. در بخش جنوبی باید بازدید است پارک ملی یالا. اگر اقامت شما طول می کشد بیشتر چند روز، و سپس شما باید ساحل جمیرا دبی دریایی شهر بازدید و سافاری صحرا نیز هست. تنها پس از تصمیم گیری در مورد بودجه شما محل نهایی و سپس دریافت با رزرو تعطیلات بزرگ شده می تواند.

به راحتی واقع شده در قلب شهر در ساحل پاتایا توچال 298 اتاق منظره دریا بزرگ و پرنیان آرام برای کسب و کار مسافران و گردشگران داخلی ارائه می دهد. قبلا به عنوان پاتایا ماریوت توچال & آبگرم عامل، بیش از 5 میلیون دلار (3.9 میلیون نفر) در نوسازی خوابگاه اتاق مهمان از جمله سرمایه گذاری شده است، اتاق ملاقات فیل نوار و رستوران کافه باغ بیشتر رفت و آمد مکرر است معرفی شربت خانه منطقه دعوت جایی که مهمانان قادر به خوردن، گرفتن نیش سریع و یا سهام تا خود را از میله های کوچک هستند. AVANI دریا و AVANI باغ مشاهده اتاق، همراه با AVANI باغ تراس سوئیت برای استفاده بهتر از فضا و میزبان وسایل رفاهی مدرن طراحی مجدد. طراحی معاصر و تازه و پالت رنگ خنثی ظریف و شیک است، ایجاد یک فضای آرام و تسکین دهنده است. تازه مرمت باغ رستوران کافه یک نقطه آرام برای صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد. سبک طراحی ارگانیک و طبیعی و uncluttered با بافت گرم و زنگ خاموش آلو خاکستری و سایه های سفید است. بوفه متنوع را ارائه می دهد غذاهای بین المللی و کلاسیک غذاهای تایلندی. ناهار و شام مورد علاقه های شما شامل seabass با سس گفتگوی risotto کدو تنبل و محلی ببری. لبه سالا نم استراحتگاه هوای آزاد تایلندی رستوران، در محاصره شده توسط نیلوفر آبی برکه ها و گیاهان گرمسیری.

Http://hoteldesigns.net/main-slider/avani-pattaya-offers-guests-a-refreshing-change-in-thailand/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. قبل از اینکه شما فکر می کنم از هر چیزی برای انجام وجود دارد، والت دیزنی توچال جهانی در اورلاندو است باید بروید. هتل های کنار دریا و سایه مکان های ایده آل برای توقف در طول تعطیلات هستند. دلیل به اندازه کافی به بازدید از آن را با خانواده تان فکر دوم. به عنوان مثال، در همان گوشه فریبکار مغرور است که آخرین فیلم آمریکایی است پیدا کنید و در آن محل فروشگاه پیدا کنید فروش داروهای سنتی یا محلی یا سوغاتی. و در نهایت، من به شما بگویم که پاریس است یکی از بهترین مکان در جهان برای خرید، ناهار خوری و هتل اقامت لازم نیست. شناخته شده برای استراحتگاه های شگفت انگیز و چشم انداز خیره کننده آن مقصد توریستی برای مردم همه کشورها است. برخلاف آنچه که ممکن است اکثر مردم بر این باورند، افغانستان برخی از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری به ارائه است. تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی, بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید.