بنابراین این زمستان نهایی طرح خود را به این نقطه تعطیلات عالی.

20 صرف میلیاردها دلار در توسعه بخش گردشگری بین المللی بیشتر عجیب و غریب و بسیار لذت بخش نقاط جهان به کشور شده است. اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. قبل از اینکه شما فکر می کنم از هر چیزی برای انجام وجود دارد، والت دیزنی توچال جهانی در اورلاندو است باید بروید. همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. شما می خواهید برای اولین بار به دیدن طلوع خورشید، و سپس سر به نیوزیلند. پس این زمستان طرح خود را به این تعطیلات عالی نقطه نهایی. قمار شناخته شده Bellagio، قصر سزار عزیز دردانه را, Venetian, Nugget طلایی به نام چند.

در حالی که سرویس آپارتمان اکثر اموال را خواهد شد، نیز وجود داشته باشد اقامت مارک با واحد اجاره به مستاجرین در صورت اقامت طولانی. آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه و سه خوابه و چهار خوابه همه در دسترس باشد، هر یک بزرگ و مبله با کیفیت بالا وسایل و اتصالات در سراسر. اتاق در سطوح بالایی ساختمان طبقه 41 نمایش خیره کننده از جنگل مجاور را فراهم می کند. اموال خانواده دوستانه خواهد شد ویژگی استخر جلسه اتاق لابی سالن اقامت دلی، ورزشگاه بزرگ مجهز به آخرین تجهیزات و آبگرم. مهمان نیز دسترسی آسان به طیف وسیعی از بارها و رستوران ها و مغازه ها و تئاتر و دیگر امکانات شیوه زندگی است که 1453 Maslak وسیع را تشکیل می دهند داشته باشد. با دسترسی آسان به بزرگراه گذاره و مترو استانبول، شبکه راه آهن حمل و نقل سریع است که در خدمت شهر, مهمان می تواند کشف و همه چیز است این قسمت فرهنگی غنی را تجربه گشت و گذار کشتی در تنگه بسفر پیاده همهجانبه مناطق تاریخی این شهر برای یادگیری در مورد تاریخچه استانبول را به عنوان قسطنطنیه پایتخت امپراتوری روم از جمله; تورهای مسجد آبی Hagia سوفیا موزه توپکاپی و بسیاری دیگر. خانم Suphajee Suthumpun گروه اجرایی شهر یافت بین المللی، گفت: "ما به همکاری با Abduljawad به نام تجاری شهر یافت به ترکیه برای اولین بار خوشحال هستند. این گام مهم در توسعه جهانی ما است و ما را در موقعیت خوبی برای توسعه بیشتر در سراسر اروپا، خاورمیانه و فراتر از آن قرار می دهد. ما به ارائه ما مهمان نوازی بخشنده منحصر به فرد برای مهمانان در هنگام باز کردن درب در سال 2018 مشتاقانه." مدیر اجرایی از Abduljawad برگزاری شرکت گفت: "پروژه Maslak 1453 یکی از صحبت در مورد است پروژه ها در استانبول و مقصد توریستی منحصر به فرد در حق خود را می خواهد. ما اعتماد به نفس است که با شهر یافت را تجربه هتل ها و استراحتگاه و خوابگاه سرویس در بازارهای کلیدی در سراسر جهان، این دو شهر یافت ثانی خوابگاه Maslak استانبول چراغ مهمان نوازی بخشنده برای بازدید کنندگان از سراسر جهان تبدیل شوند." بین المللی شهر یافت در حال حاضر عمل خواص 29 در سراسر جهان و 45 پروژه تایید را در خط لوله در سراسر چهار علامت های تجاری متمایز است: شهر یافت ثانی, dusitD2, شاهزاده شهر یافت و Devarana شهر یافت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079778.html

قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. شهر بزرگ از مکان های تاریخی است که ارزش دیدن دارد. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. اما در برخی از مناطق دور از آن است. تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. دلفین ماهی گرمسیری manatees، لاک پشت و خیلی بیشتر وجود دارد را با لذت می برد. برخی از شما ممکن است به دنبال در برای مقاصد بودجه اما رفت و آمد با خانواده نباید باشد هزینه های زندگی و سلامت و سازگاری اجتماعی و اخلاق. برخی از مناطق بزرگ برای رفتن به اردوگاه های خلیج خلیج زیر بشکهای هولت خلیج بلومبرگ و کلیفتون است.