آنجا هستند بسیاری از قدیمی کلیسا که ارزش بازدید.

اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید. این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است. اما همانطور که همه چیز یک فرد تعطیلات نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 فرهنگ گشت و گذار غذایی سواحل میراث و غیره باشد. جزایر فی بودند نزدیک به تخریب پست 2004 سونامی اقیانوس هند، اما برخی از دهات شجاع و تقریبا این منطقه دیدنی شکوه بازیابی است. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. تعطیلات کمک شما کشف دوباره جوان شاد و جدید شما. همه چیز انحصاری است که شما قطعا خواهد شد برنامه دیگری سفر به هند است. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد.

این! عجب! چشم های زیبا. در حالی که انتظار برای 60 دقیقه زمان به اعتبار اختصاص داده شده راهنمای تور ما برخی از دیوار بالا رفتن بود. 60 دقیقه است واقعا کوتاه زمانی که شما با داشتن سرگرم کننده! زمان انتقال به جزیره بعدی بود. کوه Phak Bia یا جزیره Bia Phak! ساحل شنی سفید و آب حتی واضح تر! ضربه آب را با برخی از توریست های دیگر که برخی از نان. برای دیدن انواع ماهی های اینجا در مقایسه با کشتی بزرگ. ناهار را توسط ساحل به عنوان بخشی از بسته خدمت کرده است، متاسفانه ما چه بود غذا بنابراین ما تصمیم به چوب به اعتماد الایام، بیست تن ماهی با نام تجاری و نان حلال بودند مطمئن نیستم!

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به طور خلاصه، تعطیلات به کیپ تاون مانند کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان است. پاریس برای مد، عاشقانه، هنر و سرگرمی شناخته شده است. شهرها مانند زوریخ ژنو لوسرن Zermatt Interlaken لوگانو لوکارنو لوسرن، سنت موریتس برن همه منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت شناخته شده است. اگر شما نمی خواهید به صرف تعطیلات خود را در سرد انجماد، و سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ باشد. هرگز ترک نیوزلند بدون رفتن به روباه و فرانتس یوزف یخچال در جنوب جزیره. اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید. همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. بله، آن را به همه اطراف، شلوغ محدود است و خورشید نیز ممکن است بیش از حد گرم برای راحتی اما مایا خلیج زیبایی های طبیعی نزدیک یکی می تواند به تجربه عشق در sight―as اول زمانی که شما به اندازه کافی آیةالله به چشم پوشی از افراط در اطراف شما جریان است.