رجیس خیابان.

یکی از ترین extravagantly طراحی استخرها و محیط داخلی آبشارهای جهان خانه. هر ساحل شما چیز خاصی را ارائه دهد. همفکر, است اما نه در کلون. دارای جزیره بزرگ، پر جنب و جوش شب زندگی. سواحل این شهر آباد شده توسط گردشگران و مردم محلی توزیع های مبتنی بر. کرالا را به مقصد توریستی کامل مناطق کوهستانی کوه رودخانه کانال لاگون مزارع وسیع چای ادویه حیات وحش عجیب و غریب Periyar ببر رزرو، و غیره. واقع در اندونزی بالی مناظر طبیعی زیبا با سبز سرسبز جنگل های استوایی, سواحل شنی, آبی آب گشت و گذار و شگفت انگیز زیبایی های اقیانوس هند است; رقص در سواحل را در طول روز و در شب را شگفت زده با آن زندگی پر جنب و جوش شب. تایلند است به برخی از ترین جهان مشهور چشمه های معدنی و سلامت / امکانات نوتوانی. رجیس خیابان.

ساکنان صرف زمان بیشتر در سفرهای بین المللی (4.3) از getaways داخلی (. 03). ژاپن و کره جنوبی و تایوان چند مکان هنگ Kongese لذت بردن از سفر خارج از کشور هستند. در برخی از راه تمام نقاط سه برآوردن منافع سفر بالا مردم محلی که شامل غذا شراب خرید و گرفتن شیب در چشمه های آب گرم. 5. نروژ تعداد سفر در سال: 5.2 حق قانونی پرداخت تعطیلات: 25 روز حق قانونی به پرداخت تعطیلات: 0 روز مصرف 3.2 سفرهای درون کشور و دو سفر خارج از کشور هر سال آمده ساکنان نروژ را در پنجم برای شهروندان بسیاری سفر در جهان. بسیاری از نروژی هنوز هم انتخاب کردن برای تعطیلات فعال در خانه و یا staycation. کریستین Devold Krohn NHO (کنفدراسیون از نروژی سازمانی) می گوید "نروژی در اطراف کشور خود سفر بهتر است". بسیاری از خود کابین در مناطق دور افتاده کشور و بازدید آنها را در طول زمان خاموش برای افزایش طولانی و یا اسکی. 4 تعداد-دانمارک سفر در سال: 5.3 حق قانونی پرداخت تعطیلات: 25 روز حق قانونی به پرداخت تعطیلات: 0 روز در دانمارک طرح و در مجموع 5.3 سفر را هر سال. این شامل 3.9 داخلی تعطیلات و مسافرت های بین المللی 1.4. زمستان Denmarks بلند می شود و پس از آن که تعجب آور نیست دانمارک سفر به مکان هایی مانند مایورکا تنریف بارسلونا الحمراء کرت و مالت برای آنها آب و هوا گرمتر تابستان آب و هوا می تواند iffy،. و این فقط در مورد دماهای--پروازهای مستقیم گزینه گریز دوستدار خانواده و فعالیت های تفریحی مانند گلف و پیاده روی دلایل دیگر که دانمارک مکرر این نقاط است. 3.

Http://www.businessinsider.com/countries-with-the-most-well-traveled-people-2016-11?utm_source=feedburner&utm_medium=referral شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

از بازارهای محلی در مراکز امروزی این مکان است همه آنها را. شهر وگاس لا قادر به جذب بسیاری از مردم برای بسیاری از سال است. مقصد توریستی بسیار محبوب، به خصوص با اروپایی ها و آمریکایی ها است. اجازه می دهد تا طراحی طرح باز رفت و آمد مکرر نسیم دریا به در جریان بی وقفه بر آبهای سرد استخر که به صلح و آرامش را از محل اضافه می کند. 27. شما ممکن است غواصی جنگل مسیرهای پیاده روی باهستگی و بیشتر در حالی که در اینجا لذت ببرید. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. به باران می خواهد بخشی از تعطیلات خود را آماده رفتن. در عمر خود، هیچ راه بهتری را به تصرف خود زیبایی از سیاره ما را از با سفر به نقاط دور و گسترده است. برج های دوقلو پتروناس تلوک Cempedak، پرهنتیان خرس، زولو غارها و جورج تاون.